Anasayfa English Site Haritası
 
İnsan Kaynakları

Başarıya ulaşmada önemli rol oynayan insan kaynağında; eğitim, performans değerlendirmesi, kariyer gelişimi, organizasyon ve insan kaynağı başarı planı, ücret sistemi ve sosyal haklar ile çalışanlarına bireysel gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanak sağlanmaktadır.

Çağdaş çalışma koşulları ile sektörde iyi nitelikli insan gücüne sahip olmak ve bu insan gücünün kalıcılığını sürdürmek, bireysel ve mesleki alanda eğitim ve gelişim fırsatları yaratmak, çalışanları karşılıklı güven ve saygıya dayalı, müşteri odaklı olan, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, etkin iletişime açık, başarıları paylaşan, başarma arzusu yüksek çalışanlarımızla işimizi en iyi şekilde icra etmek. Çalışanlarının beklentilerini ve organizasyonun gelişim ihtiyacı duyduğu alanları belirlemek, sürekli gelişimi mümkün kılmak ve böylece şirket hedeflerini ve performansını desteklemektir.

Şirketimiz hedefimize ulaşabilecek yapıda yaratıcı, değişikliklerin taşıyıcısı olabilecek nitelikteki insan kaynaklarını, tamamen objektif değerlendirme kıstasları ile seçmektedir. İnsan kaynaklarımızın ve her bir çalışanımızın eğitimi ve geliştirilmesi şirketimizde temel bir yönetici sorumluluğu olarak benimsenmiştir. Şirketimizin şeffaf ve yalın organizasyon yapısı içerisinde çalışanlarımız sorun istek ve önerilerini üst kademelere rahatlıkla iletebilmektedirler.